Wynn's - компанія з 75-річною історією успіху.

У 1939 році Chestien Wynn (Честіен Вінн), 70 річний адвокат на пенсії, який захоплювався хімією, винайшов формулу присадки, яку назвав "Wynn's Friction Proofing" Oil. Ця присадка була розроблена для покращення властивостей металевих поверхонь, фактично змінила хімію металу і допомогла покращити здатність металів витримувати тертя і знос. Першу партію цієї присадки Chestien (Честіен) самостійно виготовив в своєму гаражі-майстерні, де розлив в скляні пляшки, наклеїв етикетки і продав їх на місцеві сервісні станції та в приватні гаражі. Всі хто спробував цю присадку, просили продати їм ще одну пляшку. Цей винахід став основою Wynn's Oil Company.

У 1950 році з продажами в $1 мільйон, Wynn's була готова до розширення. Компанія відкрила виробниче підприємство в Азусі, штат Каліфорнія, після того, як гараж згорів у 1948 році, а три роки по тому Wynn розпочав міжнародну дистрибуцію. Іноземне виробництво в Санкт-Нікласі, Бельгія, недалеко від Антверпену, було створено в 1958 році. Компанія також серйозно ставилася до випробувань свого продукту. У 1954 році під час тестування на 50 тисяч кілометрах під керівництвом незалежних консультантів, машина з Wynn's Friction Proofing Oil досягла десяти відсотків збільшення пробігу, отримала на 44 відсотків менше нанесеної шкоди і на 21 відсоток менше початкового тертя. Щоб покращити дослідження та розробку нових продуктів, компанія відкрила дослідницький центр Wynn's на своєму заводі в Азусі в 1962 році.

Постійне зростання продажів і прибутку наприкінці 1970-х років дозволило компанії збільшити виробничі потужності. На додаток до виробничого і складського приміщення в Йоганнесбурзі, Південна Африка, в 1979 році, об'єкт площею 113 тисяч квадратних метрів, що розгорнувся, розширив виробництво автомобільної та промислової нафтохімії. Впродовж декількох наступних років ряд заводів було відкрито для підтримання впровадження шести нових продуктів для догляду за автомобілем.

У вересні 1997 року почав свою роботу Європейський Центр Технічної Підготовки Wynn's для організації та проведення занять для споживачів, а також фахівців з маркетингу та продажу від дистрибуторів та їхніх філій. Комерційна стратегія Wynn's Belgium N.V. концентрується на експорті продукції, який складає більше 96% від загального обороту. Wynn's Belgium N.V. на сьогодні вирішує широкомасштабні завдання і співпрацює з більш, ніж 90 дистрибуторами в 65 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Wynn's Belgium N.V. цінує той факт, що діяльність компанії удостоєна премії "Oscar for Export 1997" (Оскар за Експорт 1997р.), яку компанія вважає офіційним визнанням динамічності розвитку її експортної політики.

Зараз Wynn's пропонує широкий вибір присадок для запобігання і вирішення проблем, які впливають на роботу двигуна. В якості альтернативи механічному ремонту, багато проблем автомобіля можуть бути вирішені за допомогою хімічних присадок, які є доступними, ефективними і простими у використанні.

www.wynns.eu