Що робити, якщо загорівся індикатор DPF?
30/05/2023 Що робити, якщо загорівся індикатор DPF?

Я багато їжджу містом, і на моїй машині щойно засвітився індикатор DPF, але я не знаю, як вирішити цю проблему! 

Щоб вимкнувся індикатор та знизився рівень забруднення авто, ви можете очистити та відновити сажовий фільтр вашого автомобіля.

Що саме потрібно зробити? Просто додайте у свій паливний бак очищувач сажового фільтра Diesel Particulate Filter Cleaner (артикул W28263) від бельгійского виробника автохімії Wynn's. 

Для отримання найкращого результату в довгостроковій перспективі використовуйте цю присадку кожну третю заправку.

У машини дивні вихлопні гази, що робити?
04/05/2023 У машини дивні вихлопні гази, що робити?

Якщо з машини виходять вихлопні гази незвичного кольору, то важливо правильно ідентифікувати цей дим, щоб визначити його причину та усунути її. Вихлопні гази можуть бути декількох видів і кольорів.


  • Якщо з машини йде чорний дим: проблеми з карбюратором або камерою згоряння
  • Синій дим з машини: проблеми з проходженням масла в камері згоряння
  • Білий дим при високій температурі: проблема з водою у вихлопній системі


Ця діагностика може бути надійною лише за умови регулярного належного обслуговування автомобіля. Приклад: засмічений повітряний фільтр може перешкоджати згоранню, спричиняючи виділення чорного диму.


При появі вихлопних газів чорного або білого кольору з машини вам допоможе спеціальна присадка від Wynn's - Xtreme Petrol Emission Reducer (артикул W67264) для бензинових двигунів та Xtreme Diesel Emission Reducer (артикул W67969) для дизельних двигунів.


Точне виявлення проблеми дозволить нам порадити вам один із продуктів бельгійської автохімії Wynn's, аби ви стовідсотково позбавились від проблеми!

Як підготувати автомобіль до весни?
27/03/2023 Як підготувати автомобіль до весни?

Порада від Wynn's!

Весна - це про прибирання... в тому числі вашого автомобіля!

Як підготувати автомобіль до весни?

  1. Очистіть салон та кузов автомобіля
  2. Перевірте стан щіток склоочисника, шин і гальм
  3. Перевірте стан акумулятора, ременів та свічок запалювання
  4. Замініть повітряний фільтр
  5. Перевірте та обновіть рідини в автомобілі (мається на увазі моторна олива, охолоджуюча рідина, трансмісійна рідина, гальмівна рідина та омивач скла)

Результат — ваш автомобіль повністю готовий до початку весняного сезону!

Як зекономити на паливі?
23/02/2023 Як зекономити на паливі?

А ви знали, що збільшення витрати палива є основним признаком забруднення паливної системи та інжекторів?

Тому занотовуємо собі, що потрібно робити, аби економити на паливі:

Очищення паливної системи та інжекторів відіграє важливу роль в економії палива. Ретельне очищення видаляє відкладення в паливній системі і відновлює структуру розпилення. Це гарантує використання лише необхідної кількості палива, завдяки чому і контролюються витрати, аби заправку ви відвідували якомога рідше.

За допомогою інноваційних продуктів від виробника бельгійскої автохімії Wynn's — Diesel Extreme Injector Cleaner (W12293) та Petrol Extreme Injector Cleaner (W29793) — ви гарантуєте собі ретельне очищення інжекторів та паливної системи у цілому.

Wynn's Extreme Injector Cleaner (для дизельних або бензинових двигунів) змащує та захищає інжектори та системи впорскування під високим тиском (TDI, HDI, ...) і одночасно відновлює роботу двигуна. Продукт особливо ретельно очищує інжектори та забезпечує підтримання ідеальної схеми розпилення. Wynn's Extreme Injector Cleaner забезпечує надійну роботу вашого авто та оптимізує споживання палива, завдяки чому ви витрачаєте набагато менше коштів на бензин!

Ваше авто стало працювати гірше? Можливо, вже час очищувати інжектор?
15/02/2023 Ваше авто стало працювати гірше? Можливо, вже час очищувати інжектор?

Вам здається, що авто стало працювати гірше? Швидше за все, все діло - у брудному інжекторі!

Коли відбувається засмічення паливних інжекторів, це одразу ж негативно впливає на поведінку автомобіля. При незначній кількості бруду збільшується розхід пального і падає потужність двигуна, що проявляється в погіршенні динаміки розгону.

Якщо забруднення сильне, то двигун матиме нестійку роботу,  іноді можуть з’являтись хлопки та значно зросте розхід пального. В будь-якому випадку брудні інжектори потрібно якомога швидше прочистити, а з бензобаку злити неякісне пальне.

Як прочистити інжектори?

В автомайстернях для очищення паливних інжекторів використовують спеціальне обладнання. Але автомобілістам зовсім не обов’язково звертатись до автосервісу, інжектор можна почистити і з допомогою бельгійскої автохімії Wynn's. Для цього потрібно придбати очищувальну присадку, котру додають в пальне, - Diesel Injector Cleaner (артикул W51668). 

Ця присадка володіє властивостями, що здатні роз’їдати бруд, і добре очищує паливну систему від всього зайвого. Після додавання в пальне деякий час потрібно поїздити на машині, щоб автохімія Wynn's почала діяти.

Які є загрози заправки низькоякісним паливом та як покращити його якість?
09/01/2023 Які є загрози заправки низькоякісним паливом та як покращити його якість?

Кожен з нас потрапляв у ситуацію, особливо у перші дні повномасштабного вторгнення, коли знаходишся за містом, паливо закінчується, а жодної АЗС, якій довіряєш, поряд не знаходиться, а їхати потрібно, то що може статися після такої заправки?

Симптоми заправки низькоякісним паливом можуть бути такі: помилка Check Engine, пропуски запалювання, детонація (особливо на високонавантажених турбованих двигунах), втрата потужності, провали при розгоні.

Що може статися з автомобілем внаслідок заправок паливом з низькою якістю? Першим страждає паливна система. Якщо система MPI може обійтися чисткою насосів, фільтрів, форсунок, то у системі прямого вприску (GDI, FSI, TFSI, TSI) може постраждати ще й насос високого тиску та форсунки.

Якщо октанове число низьке, то у циліндрах відбувається детонація (через надмірний тиск та високу температуру паливо запалюється раніше, ніж це робить свічка, що викликає невелику вибухову хвилю), що призводить до потужного перегріву, через що страждають поршні, кільця та стінки блоку циліндрів.

Що з цим робити? Звісно, краще всього одразу злити таке паливо, очистити фільтри. Але не завжди є можливість це зробити, бо потрібно їхати далі, а не шукати СТО. Для цього існують продукти Wynn’s Supremium для бензину (артикул W22810), Wynn’s Supremium для дизелю (артикул W22911) та Wynns Octane Booster для підвищення октанового числа (артикул W43863), у безвихідній ситуації вони допоможуть вам доїхати до місця призначення!

Вітаємо з Новим роком!
30/12/2022 Вітаємо з Новим роком!

Вітаємо усіх з 2023 Новим роком!

За останній рік ми навчились бути вдячними за те, що у нас є, та не жити відкладеним життям!

Бажаємо у 2023 році втілити якомога більше мрій у життя!

Дякуємо за попередній рік, який ми провели разом!


Команда WYNN`S Україна.

Чим відрізняється зимове дизельне паливо від літнього?
26/12/2022 Чим відрізняється зимове дизельне паливо від літнього?

Чому взимку потрібно використовувати саме зимове дизельне паливо? Цю істину знають усі власники автомобілів, які працюють на зимовому дизельному паливі. Але не всі автолюбителі до кінця розуміють різницю між літньою, зимовою та арктичною соляркою. А що робити, якщо зимового дизеля не знайшлося на заправці?

Для початку, розберемося в особливостях виробництва. Дизельне паливо ділиться на три марки: літнє (розраховане на роботу за температури повітря вище -5°С), зимове (що витримує температуру повітря від -5°С до -20°С) та арктичне (що не змінює свої фізичні властивості аж до -30°С).

Якість дизельного палива залежить від його вуглеводневої основи. При виробництві літнього дизелю нафту переганяють за нормальної температури, і під час цього процесу у дизелі залишаються молекули парафінів. Але навіть при невеликих заморозках парафіни в літньому дизельному паливі застигають, перетворюючи його на в'язку жижу. Щоб уникнути желе у паливному баку, необхідно своєчасно переходити на зимовий варіант дизеля.

Зимове дизельне паливо одержують шляхом додавання в базовий дизель депресорних та антигелевих присадок, які не дозволяють парафіну злипатися та при низьких температурах закупорювати паливний фільтр. На стандартному зимовому дизелі без проблем можна їздити при температурі повітря до -20°С.

Отже, ідеальним варіантом, щоб не відчувати проблем із дизельним паливом взимку і не обтяжувати себе зайвими витратами на підігрівачі та інші пристрої, необхідно уважно стежити за прогнозом погоди та звертати увагу на вивіски великих мережевих АЗС, вишукуючи на них заповітну сніжинку поряд із ціною. Якщо сніжинки або інших розпізнавальних знаків, що явно говорять про те, що паливо зимове, немає, то можна скористуватися спеціальною зимовою антигель-присадкою для дизеля від бельгійського виробника автохімії Wynns Ice Proof for Diesel (артикул W22710).

З цією зимовою присадкою можна бути впевненим, що ваш дизельний двигун буде в безпеці!

Чим почистити турбіну?
20/12/2022 Чим почистити турбіну?

Проблеми, пов’язані з турбіною, дуже поширені, але існує просте рішення для її обслуговування та очищення – це спеціально розроблена лінійка продукції передового виробника автохімії Wynns.

Засмічення турбіни – досить поширене явище: до неї потрапляють вихлопні гази, що спричиняє втрату продуктивності двигуна.

На що слід звернути увагу?

- свист у двигуні;

- втрата потужності авто.

Присадки можна використовувати як профілактично, щоб уникнути засмічення, так і з лікувальною метою, щоб вирішити проблему!

Не чекайте, поки буде надто пізно!

І скористайтеся нашим дизельним турбоочищувачем - Turbo Cleaner (артикул W28679). З ним ваша турбіна буде в безпеці.

Чи можна одночасно заливати в бак дві присадки?
06/12/2022 Чи можна одночасно заливати в бак дві присадки?

Для початку важливо зазначити, що паливна присадка - це спеціальна формула, яку заливають в паливний бак автомобіля. Корисні властивості покращують роботу двигуна та захищають паливну систему від зносу. Також завдяки використанню присадок скорочуються витрати палива та знижується токсичність вихлопів.

Так чи можна використовувати дві присадки одночасно? Для більшої ефективності виробник інноваційної автохіміїї Wynn's радить проводити обробки окремо. Однак змішування двох присадок в одному баку не викличе проблем.

Але краще не експериментувати з присадками для дизельного та бензинового палива одночасно!

Найкращим варіантом присадки для дизельного палива є особлива формула від WYNN'S - Diesel System Cleaner (артикул W46754). З нею ваш автомобіль прослугує набагато довше!